Venom Hyperdrive 3.0+

Venom Hyperdrive to od lat jeden z najskuteczniejszych środków wspomagających odchudzanie. Dodaje energii i przyspiesza spalanie tłuszczu. Jest powszechnie stosowany przez kulturystów, którzy szczególnie chwalą sobie jego właściwości w fazie tzw. robienia rzeźby.

Nowa wersja preparatu zawiera wszystkie składniki poprzedniej plus dodatkowo 2 nowe, dzięki czemu jest jeszcze lepsza. Venom to preparat przeznaczony dla osób, które ukończyły 21 rok życia.

Venom Hyperdrive 3.0+ działa wielopłaszczyznowo i dlatego jest tak niesamowicie skuteczny. To dzięki odpowiednio dobranym proporcjom składników działają one synergicznie wzmacniając efekt końcowy, zamiast blokować się wzajemnie jak to bywa w przypadku innych preparatów, które mają pozornie bardzo bogaty i urozmaicony skład ale nie są tak efektywne.

Jak działa Venom:

 • zwiększa wytrzymałość i zdolność do pracy mięśni oraz podwyższa poziom dostępnej dla nich energii,
 • hamuje nadmierny apetyt,
 • zwiększa wydatki kaloryczne organizmu (więcej spalanych kalorii w tej samej jednostce czasu przy jednoczesnym zachowaniu tego samego poziomu aktywności),
 • umożliwia dłuższe i bardziej intensywne treningi
 • wzmaga koncentrację i przyspiesza reakcje.

Skład

1 porcja (1 kapsułka)

 • Unikalna, zastrzeżona mieszanka: 605mg (ALRCocamine 3.0+ (Ekstrakt Kakao), Ekstrakt Guarany, Vitaberyna (Dwusiarczan Izomaślanu-O-Tiaminy), Ekstrakt Maximowizia Chinensis, Ekstrakt Phaseolus Vulgaris, Ekstrakt Schotia Simplicifolia, Ekstrakt Balsamowca Mukul (2.5% Guggulsteronów), Kwas R-Alfa Liponowy, Ekstrakt Korzenia Różańca Górskiego, Etylowy Ester Tyrozyny, Etylowy Ester Propionyl-L-Karnityny, Ekstrakt Sophora Radix, Ekstrakt Rauwolfia Serpentina)

Dostępne opakowania

90 kaps.

Dawkowanie

Przez pierwszy tydzień przyjmowania należy bezwzględnie stosować 1 kapsułkę rano, podczas śniadania, po upływie tygodnia, jeżeli preparat jest dobrze tolerowany, można spróbować zwiększyć dzienną porcję do 2 kapsułek. Przyjmując suplement należy popijać go co najmniej 250 ml wody. Ze względu na możliwość wystąpienia zakłóceń snu, nie należy brac preparatu po godzinie 17-tej. Nie wolno przekraczać dawki 2 kapsułek dziennie.

VN:F [1.9.10_1130]
Ocena produktuJeżeli stosowałeś/aś ten produkt oceń go wg. poniższych kryteriów
Przyspieszenie spalania tłuszczu
Hamowanie apetytu
Komfort stosowania
Pobudzenie organizmu
Ocena ogólna: 8.9/10 (6 głosy)

1 odpowiedź na Venom Hyperdrive 3.0+

 1. Sebastian pisze:

  Naprawdę mocny środek ale trzeba uważać żeby nie przesadzić. Ja zużyłem 2 opakowania przez prawie pół roku (z 4-tygodniową przerwą) i jestem bardzo zadowolony z efektów (ćwiczę kulturystykę i zależało mi nie tyle na utracie wagi co na rzeźbie).
  Mój znajomy jednak musiał przerwać po tygodniu bo po prostu źle się czuł, było mu niedobrze, czuł się słaby. Geralnie zalecam w przypadku Venoma mniejsze dawki początkowe, potem albo organizm się zaadoptuje i można je ostrożnie zwiększyć albo wybrac inny środek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Katalog środków na odchudzanie. Najskuteczniejsze suplementy diety i tabletki odchudzające. ©