Alfofarm - Asystor Slim

Asystor Slim

Nowatorski preparat na rynku tabletek na odchudzanie. System dwufazowy: kapsułki (w kolorze żółtym) przeznaczone do stosowania w ciągu dnia dzień zawierają odpowiednio zbalansowaną mieszankę substancji, które aktywują rozbijanie tkanki tłuszczowej (lipoliza) a także Czytaj więcej »

Goodbye Appetite

Goodbye Appetite

Goodbye Appetite to absolutnie innowacyjny środek wspomagający odchudzanie, który po spożyciu pęcznieje w przewodzie pokarmowym przez co zwiększa uczucie sytości i powoduje, że jesz mniej a więc łatwiej chudniesz! Dzięki niemu odchudzanie Czytaj więcej »

GSK Alli

Alli

Alli to skuteczny środek wspomagający odchudzanie poprzez ograniczenie wchłaniania przez organizm części spożytych tłuszczów. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych odznaczających się nadwagą u których wskaźnik masy ciała (BMI) ma wartość równą Czytaj więcej »

Vitalmax Karnitin L-1000 MegaCapsules

Karnitin L-1000 Mega Capsules

Preparat firmy Vitalmax zawierający dużą dawkę l-karnityny oraz witaminę c. Karnityna wspomaga między innymi prawidłowe funkcjonowanie mięśnia sercowego a także reguluje przemianę tłuszczów umożliwiając ich wykorzystanie jako źródło energii. Karnityna poprawia wytrzymałość Czytaj więcej »

Olimp Thermo Speed Extreme

Thermo Speed Extreme

Thermo Speed® Extreme firmy Olimp to produkt będący kompleksową kompozycją najbardziej aktywnych spożywczych substancji termogenicznych czyli: synefryny, kofeiny, tyrozyny, epigalokatechiny (EGCG) oraz piperyny. Suplement przeznaczony jest głównie dla sportowców, których obowiązują limity Czytaj więcej »

Produkty zawierające: l-tyrozyna

Venom Hyperdrive 3.0+

Venom Hyperdrive to od lat jeden z najskuteczniejszych środków wspomagających odchudzanie. Dodaje energii i przyspiesza spalanie tłuszczu. Jest powszechnie stosowany przez kulturystów, którzy szczególnie chwalą sobie jego właściwości w fazie tzw. robienia rzeźby.

Fatblock Base

Vitalmax Fatblock Base to kompleksowy suplement, który zawiera najbardziej skuteczne składniki wspomagające odchudzanie. HCA hamuje proces przekształcania nadwyżki węglowodanów w tłuszcze. L-tyrozyna niweluje zmęczenie i wyczerpanie, zwiększa koncentrację oraz wspomaga procesy pozyskiwania energii z tkanki tłuszczowej. L-karnityna reguluje przemianę kwasów tłuszczowych, ułatwiając ich spalanie.

Firefit Burn Stack

FitMax FireFit Burn Stack – to wysoko skoncentrowany preparat zawierający starannie zestawiony skład odpowiednich ekstraktów roślinnych z dodatkiem substancji czynnych takich jak n-acetyl, l-tyrozyna i kofeina. Dzięki takiej kompozycji suplement wykazuje silne działanie termogeniczne, lipotropowe i odwadniające wpływając na znaczne nasilenie procesów spalania tkanki tłuszczowej.

Viper


Viper to niezwykle skuteczny, farmaceutyczny suplement diety w formie tabletek o zróżnicowanym stopniu wchłanialności, dzięki czemu spalanie tłuszczu rozpoczyna się niemalże natychmiast po przyjęciu specyfiku i trwa nieprzerwanie jeszcze przez kilka godzin. Preparat zawiera kombinację technologii jakiej używa przemysł farmaceutyczny oraz bardzo bogatą mieszankę działających synergicznie składników stymulujących spalanie tłuszczu.

Animal Cuts


Jak zapewnia producent Animal Cuts to nie tylko preparat termogeniczny ale absolutnie kompleksowa formuła. Większość podobnych produktów opartych jest na tzw. klasycznym stosie E/C/A (efydryna, kofeina i pochodne aspiryny), który jakkolwiek potrafi być skuteczny, zdarza się, ze nie działa na wszystkich. Ponadto organizm człowieka potrafi się po jakimś czasie stać mniej wrażliwy na te składniki co znacznie zmniejsza ich skuteczność.

Katalog środków na odchudzanie. Najskuteczniejsze suplementy diety i tabletki odchudzające. ©