Alfofarm - Asystor Slim

Asystor Slim

Nowatorski preparat na rynku tabletek na odchudzanie. System dwufazowy: kapsułki (w kolorze żółtym) przeznaczone do stosowania w ciągu dnia dzień zawierają odpowiednio zbalansowaną mieszankę substancji, które aktywują rozbijanie tkanki tłuszczowej (lipoliza) a także Czytaj więcej »

Goodbye Appetite

Goodbye Appetite

Goodbye Appetite to absolutnie innowacyjny środek wspomagający odchudzanie, który po spożyciu pęcznieje w przewodzie pokarmowym przez co zwiększa uczucie sytości i powoduje, że jesz mniej a więc łatwiej chudniesz! Dzięki niemu odchudzanie Czytaj więcej »

GSK Alli

Alli

Alli to skuteczny środek wspomagający odchudzanie poprzez ograniczenie wchłaniania przez organizm części spożytych tłuszczów. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych odznaczających się nadwagą u których wskaźnik masy ciała (BMI) ma wartość równą Czytaj więcej »

Vitalmax Karnitin L-1000 MegaCapsules

Karnitin L-1000 Mega Capsules

Preparat firmy Vitalmax zawierający dużą dawkę l-karnityny oraz witaminę c. Karnityna wspomaga między innymi prawidłowe funkcjonowanie mięśnia sercowego a także reguluje przemianę tłuszczów umożliwiając ich wykorzystanie jako źródło energii. Karnityna poprawia wytrzymałość Czytaj więcej »

Olimp Thermo Speed Extreme

Thermo Speed Extreme

Thermo Speed® Extreme firmy Olimp to produkt będący kompleksową kompozycją najbardziej aktywnych spożywczych substancji termogenicznych czyli: synefryny, kofeiny, tyrozyny, epigalokatechiny (EGCG) oraz piperyny. Suplement przeznaczony jest głównie dla sportowców, których obowiązują limity Czytaj więcej »

Produkty zawierające: l-karnityna

Aqua Slim

AquaSlim to preparat przeznaczony głównie dla osób prowadzących aktywny tryb życia, będących w ciągłym biegu – tak samo dla kobiet jak i mężczyzn. Jest to mieszanina trzech całkowicie naturalnych a zarazem sprawdzonych i skutecznych w procesie wspomagania odchudzania składników, z których w jednej chwili można przygotować smaczny i zdrowy napój. Forma niewielkich, wygodnych, jednorazowych pozwala saszetek pozwala na to aby mieć ją zawsze przy sobie i zastosować w dowolnym momencie.

Slim Diet

Fitmax SlimDiet jest to środek spożywczy stworzony głównie z myślą o kobietach i stosowany jako zamiennik posiłku w trakcie stosowania diety mającej na celu zmniejszenie masy ciała. Preparat zawiera odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze na które składają się: pozbawiony laktozy koncentrat białka serwatkowego o wysokiej przyswajalności i weglowodany złożone będące źródłem wolno uwalnianej energii. Dodatkowo SlimDiet wzbogacony jest o błonnik pokarmowy oraz inulinę a także witaminy i minerały, których dostarczanie jest szczególnie ważne w trakcie tego typu

Linea

Nowoczesny preparat wspomagający odchudzanie w postaci tabletek. Składniki produktu wpływają na zmniejszenie łaknienia, pobudzają procesy przemiany materii zmniejszają wielkość tkanki tłuszczowej oraz zapobiegają powstawaniu nowych komórek tłuszczowych i częściowo blokują przyswajanie węglowodanów.

Fat Killer

Trec Fat KillerFat Killer jest to płynny preparat zawierający specjalnie skomponowany kompleks substancji termogenicznych i lipotropowych wydatnie poprawiających redukcję tkanki tłuszczowej i poprawiających odporność organizmu na zmęczenie – zarówno fizyczne jak i psychiczne.

Asystor Slim

Nowatorski preparat na rynku tabletek na odchudzanie. System dwufazowy: kapsułki (w kolorze żółtym) przeznaczone do stosowania w ciągu dnia dzień zawierają odpowiednio zbalansowaną mieszankę substancji, które aktywują rozbijanie tkanki tłuszczowej (lipoliza) a także hamują apetyt i dostarczają energii oraz kapsułki przeznaczone na noc (w kolorze niebieskim) – poprawiające metabolizm oraz przyspieszające przemianę materii a dodatkowo – dzięki zawartości chromu – stabilizujące gospodarkę tłuszczową i poziom cukru we krwi.

Katalog środków na odchudzanie. Najskuteczniejsze suplementy diety i tabletki odchudzające. ©