Lipo 6


Lipo 6 firmy amerykańskiej firmy Nutrex to jeden z najbardziej uznanych i wielokrotnie nagradzanych reduktorów tłuszczu na świecie. Jest to produkt wykorzystujący specyficzne właściwości kapsułek żelowych, które w znacznym stopniu poprawiają i przyspieszają wchłanianie i przyswajanie produktu, wpływając przez to korzystnie na efekty, które są już widoczne w 5 minut po zażyciu. Przy tym wszystkim Lipo 6 posiada maksymalną, bezpieczną dawkę substancji aktywnych i nie zawiera efydryny.

Lipo 6 to także od kilku lat jeden z najlepiej sprzedających się suplementów diety na świecie, a najlepszy z kategorii fat burnerów, co chyba jest najlepszym dowodem jego skuteczności.

Skład:

Zawartość w porcji (2 kapsułki):

  • Synephrine HCL 20mg
  • Synthetic 99% Guggulsterones Z&E 1:1 20mg
  • Yohimbe HCL 3mg
  • Caffeine Anhydrous USP 200mg
  • Bioperine 5mg

Dostępne opakowanie:

120 kaps.

Dawkowanie:

Należy przyjmować 2 kapsułki 30 minut przed śniadaniem i 2 kolejne popołudniu. Zaleca się rozpoczęcie cyklu od 2 kapsułek (1 rano, 1 popołudniu) i dopiero w 3-cim dniu zwiększyć do 3-ech i w 5-tym do 4-ech. Nie należy przekraczać dawki 4 kapsułek dziennie. Ze względu na silne działanie pobudzające ostatnią porcję zaleca się wziąć na co najmniej 4-6 godzin przed snem.

VN:F [1.9.10_1130]
Ocena produktuJeżeli stosowałeś/aś ten produkt oceń go wg. poniższych kryteriów
Przyspieszenie spalania tłuszczu
Hamowanie apetytu
Komfort stosowania
Pobudzenie organizmu
Ocena ogólna: 7.3/10 (5 głosy)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Katalog środków na odchudzanie. Najskuteczniejsze suplementy diety i tabletki odchudzające. ©