Goodbye Appetite

Goodbye AppetiteGoodbye Appetite to absolutnie innowacyjny środek wspomagający odchudzanie, który po spożyciu pęcznieje w przewodzie pokarmowym przez co zwiększa uczucie sytości i powoduje, że jesz mniej a więc łatwiej chudniesz! Dzięki niemu odchudzanie staje się prostsze i nie wymaga tak silnej woli i wyrzeczeń. To nowoczesny suplement dla osób, które cenią proste i inteligentne rozwiązania. Dla zwiększenia skuteczności i lepszego dostosowania do specyfiki organizmu kobiety i mężczyzny preparat występuje w wersji Goodbye Appetite (dla pań) oraz Goodbye Appetite Man (dla panów). Suplement nie wywołuje wzdęć i dyskomfortu trawiennego. Wygodne i dyskretne saszetki pozwalają zabrać ze sobą odpowiednią porcję i przygotować ją w kilka sekund będąc w pracy czy nawet w trakcie wizyty towarzyskiej.

Skład

1 saszetka

  • Sproszkowane łupiny babki płesznik 2100 mg
  • Ekstrakt z fasoli (źródło fasolaminy) 300 mg 900 mg
  • Glukomannan 300 mg

Dostępne opakowania

14 i 30 saszetek

Dawkowanie

Zaleca się przyjmowanie do 1 do 3 saszetek dziennie, przed posiłkiem. Zawartość saszetki rozpuścić w 300ml wody i wypić bezpośrednio po przygotowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej, dobowej dawki.

VN:F [1.9.10_1130]
Ocena produktuJeżeli stosowałeś/aś ten produkt oceń go wg. poniższych kryteriów
Przyspieszenie spalania tłuszczu
Hamowanie apetytu
Komfort stosowania
Pobudzenie organizmu
Ocena ogólna: 4.2/10 (1 głos)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Katalog środków na odchudzanie. Najskuteczniejsze suplementy diety i tabletki odchudzające. ©