Alli

Alli to skuteczny środek wspomagający odchudzanie poprzez ograniczenie wchłaniania przez organizm części spożytych tłuszczów. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych odznaczających się nadwagą u których wskaźnik masy ciała (BMI) ma wartość równą 28 lub więcej.  Osoby przyjmujące Alli dla osiągnięcia lepszych wyników powinny równocześnie stosować niskokaloryczną dietę opartą na produktach o niskiej zawartości tłuszczu.

Preparat działa inaczej niż większość dostępnych na rynku suplementów wspomagających odchudzanie. Jego działanie polega na wiązaniu się z cząsteczkami enzymów trawiennych odpowiadających za rozkładanie tłuszczów co zapobiega ich trawieniu i przyswajaniu przez organizm. Nie wchłonięte tłuszcze nie odkładają się w postaci zapasów tkanki a są w naturalny sposób (wraz ze stolcem) usuwane z organizmu. Połączenie aktywności fizycznej, niskokalorycznej diety i  preparatu Alli może powodować nawet 50% wzrost skuteczności odchudzania w porównaniu z sytuacją, gdy środek nie byłby stosowany. Tak więc przyjmując go można zrzucić np. 3 kilogramy zamiast 2 w tej samej jednostce czasu i to bez ryzyka jakie często niesie ze sobą stosowanie środków termogenicznych. W przeciwieństwie do tych ostatnich Alli działa tylko w układzie pokarmowym , nie powoduje wzrostu ciśnienia krwi, nie ma wpływu na rytm pracy serca i nie powoduje kłopotów z zasypianiem.

Skład

1 kapsułka

  • orsilat – 60mg
  • substancje pomocnicze:  celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa glikolanu sodu, powidon, laurylosiarczac sodowy, talk, żelatyna, indygokarmina, dwutlenek tytanu, monolaurylan sorbitanu.

Dostępne opakowania

42 i 84 kapsułki

Dawkowanie

Przyjmować 3 razy dziennie po 1 kapsułce przed posiłkiem popijając szklanka wody. Stosowanie preparatu nie powinno być dłuższe niż 6 miesięcy.

VN:F [1.9.10_1130]
Ocena produktuJeżeli stosowałeś/aś ten produkt oceń go wg. poniższych kryteriów
Przyspieszenie spalania tłuszczu
Hamowanie apetytu
Komfort stosowania
Pobudzenie organizmu
Ocena ogólna: 0.0/10 (0 głosy)

1 odpowiedź na Alli

  1. AngelinaT pisze:

    Ktos sie odchudzanie ze mna ? Wyszukajcie sobie w google – Skuteczne odchudzanie by TicAngelina – napewno sie przyda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Katalog środków na odchudzanie. Najskuteczniejsze suplementy diety i tabletki odchudzające. ©